· Internetové prezentace
· Internetové prezentace
· Webhosting
· Webhosting
· Realitní systémy na klíč
· Realitní systémy na klíč
· W/LAN sítě
· W/LAN sítě
· IT služby
· IT služby

Webové stránky MC-Works.cz

17.06.2013 08:10

Mezi náročnější projekty spadá realizace stránek mc-works.cz. Obsah je zaměřen na dva základní okruhy, grafické a reklamní práce a audio works (nahrávací studio a mastering). Z pohledu grafického návrhu byl zvolem netradiční design, který zahnuje hlavní výrazné menu v pravé horní části webu vedle loga, kde běžně bývá banner. Prostřednictvím tohoto menu je určen rozdělovník výše uvedených oblastí. Levý sloupec zahrnuje odkazy na tři nejdůležitější části obsahu (aktuality, fotogalerii a flash přehrávač.) a kontaktní údaje. Hlavní a největší část prostoru je věnována obsahu.

U těchto internetových stránek je zajištěna multijazyčnost v podobě české a anglické verze a implementace sociálních sítí Facebook, Google plus, Linked In, Twitter a novinkou je Facebook Like Box.

Pro pohodlné doplnění základního obsahu jsou použity moduly kontaktní webový formulář, mapa stránek a fotogalerie. Modul novinek RSS umožňuje zadávat aktuality, které je možno následně odebírat a prohlížet pomocí RSS čtečky. XML RSS feed se generuje automaticky. Správu stránek a obsahu zajišťuje addministrační systém.

www.mc-works.cz


Přečtěno: 843 x
Návštěvy
Celkem
Dnes