· Internetové prezentace
· Internetové prezentace
· Webhosting
· Webhosting
· Realitní systémy na klíč
· Realitní systémy na klíč
· W/LAN sítě
· W/LAN sítě
· IT služby
· IT služby

GeneralItems - obecné položky | Dot4u.cz

Prostřednictvím modulu GeneralItems - obecné položky lze do webu jednoduše vkládat obecné položky, jejichž obsah je plně v rukou správce webu. Obecná položka má charakter karty produktu nebo katalogu. Obsahuje dva oddělené editory pro krátký popis a hlavní obsah (detail). Modul tak umožňuje vytvořit např. katalogový systém nebo karty produktů podobně jako v eshopu.

Základní funkcí je možnost kopírování položek. Lze vytvořit první referenční položku (kartu) a další jednoduše zkopírovat a upravit.

Každé položce lze přiřadit jednu či více skupin (skupiny jsou přiřazeny stránkám ve kterých se následně zobrazují). Zapomocí této funkce lze zobrazit konkrétní položky (karty) na více stránkách a docílit tak tzv. provázání položek.

Modul má řadu funkcí a nastavení, jako např. počet položek na stránku a na řádek. Každá položka má vlastní SEO nastavení (adresa, titulek, popis, klíčová slova). Podporována je i jazyková verze webu, všechny prvky editace obsahují pole pro všechny dostupné jazykové verze webu.

K dispozici je několik typů zobrazení modulu (položek), dle požadavku zákazníka lze vytvořit libovolnou šablonu zobrazení položek.

Celý modul lze pohodlně spravovat prostřednictvím našeho administračního systému.

Ukázky použití modulu:​

     
Přehled položek                                                       Detail položky           

     
Přehled položek                                                       Detail položky           


 

Ukázku použití modulu naleznete např. na webu OlympiaBlansko.cz.

Návštěvy
Celkem
Dnes