· Internetové prezentace
· Internetové prezentace
· Webhosting
· Webhosting
· Realitní systémy na klíč
· Realitní systémy na klíč
· W/LAN sítě
· W/LAN sítě
· IT služby
· IT služby

Internetové prezentace - moduly do stránek | Dot4u.cz

Internetové prezentace nejsou jen záležitostí textového obsahu a vložených obrázků. Pro námi vytvořené webové stránky proto nabízíme řadu modulů, které umožní doplnit základní obsah a rozšířit funkce webu o další prvky.

Prostřednictvím administrace lze jednoduše přiřadit konkrétní modul dané stránce včetně výběru typu zobrazení (šablony), podle niž se obsah modulu ve stránce zobrazí. Veškeré moduly podporují jazykové mutace dle aktuálně zvolené jazykové verze webu (při změně jazyka webu se automaticky změní jazyk modulu).

Přehled dostupných modulů:

GeneralItems

GeneralItems - obecné položky. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS. Možnost vytváření položek/karet.

NewsRssArchive

NewsRssArchive - archiv novinek RSS. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS. Odběr novinek prostřednictvím RSS čteček.

NewsRss

NewsRss - novinky-aktuality RSS. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS. Odběr novinek prostřednictvím RSS čteček.

PhotoGallery

PhotoGallery - fotogalerie. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS.

SiteMap

SiteMap - mapa stránek. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS.

ContactForm

ContactForm - kontaktní webový formulář. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS.

SubPages

SubPages - automatický výpis podstránek. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS.

GuestBook

GuestBook - kniha návštěv. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS.

DownloadManager

DownloadManager - správce stažení souborů. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS.

VideoGallery

VideoGallery - videogalerie. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS.

WebSearch

WebSearch - vyhledávání na webu. Doplňkový modul pro rozšíření obsahu a funkcí webových stránek vytvořených na administračním systému dotAS.

Návštěvy
Celkem
Dnes