· Internetové prezentace
· Internetové prezentace
· Webhosting
· Webhosting
· Realitní systémy na klíč
· Realitní systémy na klíč
· W/LAN sítě
· W/LAN sítě
· IT služby
· IT služby

Jak vybrat webhostingový tarif | Dot4u.cz

 

Při výběru webhostingového tarifu je dobré si ujasnit, jaké parametry jsou potřeba pro provoz konkrétní internetové prezentace. Při rozhodování Vám může pomoci následující srovnání vlastností jednotlivých tarifů. Pokud nejste přímo tvůrci webu, rádi Vám s výběrem poradíme.

 

dotLITE

Tarif dotLITE je vhodný pro jednoduché statické HTML prezentace, které ke svému provozu nepotřebují databázi. Takovéto prezentace bývají nenáročné na datovou velikost. Většinu obsahu tvoří prostý text s minimem obrázků. Formátování obsahu je řešeno prostřednictvím kaskádových stylů, tzv. CSS.

Jako doplňující funkce může obsahovat například JavaScript. Obsah prezentace se na internet jednorázově nahraje prostřednictvím FTP. Není napojen na administrační systém.

 

dotMINI

Tarif dotMINI je vhodný pro jednodušší osobní prezentace, které pro svůj provoz potřebují databázi a dynamický obsah tvořený prostřednictvím PHP. Obsah tvoří kromě textů i obrázky.

Výhodou je napojení na náš administrační systém, což umožní pohodlnou editaci obsahu, nahrávání a v kládání obrázků atd. Součástí tarifu je například zálohování webového obsahu, databáze a emailové komunikace.

 

dotSTANDARD

Tarif dotSTANDARD je určen pro složitější firemní prezentace. Pro provoz vyžadují podporu databáze a dynamický obsah ​tvořený prostřednictvím PHP.

Je to "zlatá střední cesta" jak pro živnostníky, tak pro malé a střední firmy. Velikost prostoru bez problému pokryje i obsáhlejší weby větším množstvím textů, obrázků, fotek nebo souborů ke stažení (dokumenty,PDF,...).

Vše je možno jednoduše spravovat prostřednictvím administračního rozhraní. Součástí tarifu je například zálohování webového obsahu, databáze a emailové komunikace.

 

dotMAX

Tarif dotMAX je v podstatě rozšíření tarifu dotSTANDARD. Obsahuje stejné parametry, nabízí však větší webový prostor pro obsah, databázi i emailové schránky.

V případě, že by tarif dotSTANDARD nevyhovoval, je možno jednoduše přejít na tarif dotMAX. Provozu internetové prezentace a souvisejících služeb se změny nedotknou.

Návštěvy
Celkem
Dnes