· Internetové prezentace
· Internetové prezentace
· Webhosting
· Webhosting
· Realitní systémy na klíč
· Realitní systémy na klíč
· W/LAN sítě
· W/LAN sítě
· IT služby
· IT služby

NewsRss - novinky-aktuality RSS | Dot4u.cz

Modul NewsRss - novinky/aktuality RSS umožňuje vkládání novinek/aktualit do stránky. Novinky se přiřazují do skupin, podle kterých je možno danou skupinu přiřadit jednotlivé stránce. Na každé stránce se automaticky vytvoří odkaz pro RSS čtečky, pomocí něhož lze následně zapnout odběr novinek. Název i obsah každé novinky podporuje všechny jazykové verze webu, stejně tak odběr pro každou stránku lze povolit zvlášť pro každý jazyk.

Modul umožňuje definovat počet novinek na stránku a podporuje stránkování. Každá novinka/aktualita odkazuje na individuální adresu URL, osahuje počítadlo zobrazení a lze ji pomocí statusu zapnout/vypnout pro zobrazení na webu. Modul je možno použít pro jednu i více stránek.

Rozesílání emailem

Rozšířenou funkcí tohoto modulu je možnost rozesílat jednotlivé novinky emailem. Správce webu má možnost prostřednictvím administrace přidat emaily odběratelů a přiřadit je jednotlivým skupinám novinek. Tím lze docílit toho, že každému odběrateli budou chodit emailem novinky z té oblasti, která ho zajímá. Lze taktéž samozřejmě zapnout odběr všech novinek.

V případě více jazyčného webu lze navíc jednotlivým emailům definovat, ve kterém jazyce (případně ve všech) bude novinka zaslána.

Nastavení modulu umožňuje výběr formátu těla emailu (formátovaný HTML nebo čistý PLAIN text). Do obsahu emailu se automaticky vkládají informace o novince a přímý odkaz do webu.

Ukázky použití modulu:​

         

     

Návštěvy
Celkem
Dnes